Як поводитися в гостях у хлопця?


  Якщо ти була запрошена до нього додому, це серйозне випробування. Це означає, що ти все повинна заздалегідь продумати. Може бути, доведеться познайомитися з батьками хлопця. Будь скромною, охайною, поведінка повинна демонструвати бездоганне виховання.

  Не потрібно оглядати квартиру, заходити в кімнати, в які не запрошували. Краще запропонуйте свою допомогу, наприклад, помити посуд, або іншу допомогу, коли з'явиться хоч якась робота. Не потрібно висловлюватися екстравагантно і різко або говорити про кого-небудь погано, нехай навіть ти знаєш, що дана людина неприємна його сім'ї не менше. Також варто уникати зайвих фраз, які цілком можуть його батькам не сподобатися.
  В гостях у хлопця

  Взагалі в гостях у хлопця краще слухати інших, ніж розмовляти. Краще вже завоювати репутацію дівчини мовчазної, ніж вульгарної та розв'язної дівиці. Пам'ятай, що його мама найбільше ревнує до тебе його. Її негативна думка про тебе потім буде збільшена разів у десять. Вона поділиться обов'язково цією думкою з його татом, і згодом може статися неприємна розмова з його батьками. Неважливо, чи вплине ця розмова на твої подальші з ним стосунки, краще вже залишити відмінне враження і захистити себе від подібних розмов з батьками. Нехай вже він чує приємні відгуки батьків про тебе.

  Якщо він прийшов до тебе в гості, коли ти сама його запросила, то це теж своєрідна перевірка для тебе. Причому ти сама собі її влаштувала. У будинку обов'язково повинен бути порядок і чистота. Йому буде дуже приємно бачити, що ти – відмінна господиня. Сама приготуй частування. Будь який хлопець на 100% впевнений, що його дама повинна вміти дуже смачно готувати.

  Радимо прочитати:


  Додати коментар
  Старайтесь висловлювати свої думки грамотно і лаконічно

  Вопрос: Сколько будет адын плюс адын?© Сашко та Марічка, 2012-2015 | Копіювання матеріалів сайту заборонено.

О сайте | Добавить статью | Карта сайта